«Усе, що я пізнаю, я знаю, для чого це мені потрібно й де і як я можу ці знання застосувати», – ось основна теза сучасного розуміння проєктів . При їх виконанні діти розвивають пізнавальні навички, самостійно орієнтуються в інформаційному просторі, висловлюють власні судження, виявляють компетентність, інтегрують свої знання з різних галузей науки. При реалізації навчальних проектів по темі “Фізика атома й атомного ядра. Фізичні основи атомної енергетики” дев’ятикласники збирали необхідну інформацію, аналізували її з різних точок зору, висували гіпотези, робили висновки. Результатом роботи стало створення газети та буклетів, де висвітлювалися такі питання:
– Складання радіаційної карти регіону.
-Радіологічний аналіз місцевих харчових продуктів.
-Екологічні проблеми атомної енергетики.
-Розщеплення атома: скринька Пандори чи вогонь Прометея?
-Майбутнє Сонця та інших зір.
![1678813317014 (1)](https://mstyshyn.ukr.school/wp-content/uploads/sites/24/2023/03/1678813317014-1-150x150.jpg)
![1678813352036](https://mstyshyn.ukr.school/wp-content/uploads/sites/24/2023/03/1678813352036-150x150.jpg)
![1678813363292](https://mstyshyn.ukr.school/wp-content/uploads/sites/24/2023/03/1678813363292-150x150.jpg)
![1678813374574](https://mstyshyn.ukr.school/wp-content/uploads/sites/24/2023/03/1678813374574-150x150.jpg)
![1678813482880](https://mstyshyn.ukr.school/wp-content/uploads/sites/24/2023/03/1678813482880-150x150.jpg)
![1678813392064](https://mstyshyn.ukr.school/wp-content/uploads/sites/24/2023/03/1678813392064-150x150.jpg)
![1678813404144](https://mstyshyn.ukr.school/wp-content/uploads/sites/24/2023/03/1678813404144-150x150.jpg)